| Distance from Iacobeni | Length of section |
| Fastest route | Distance from A | Length of section | |||||
Iacobeni, Suceava County, Romania, RO |
time | time |
|||||
| . | 17 |
Якобени (въезд)× |
3 km 00:06 | 3 km 00:06 |
|||
| . | Кымпулунг-Молдовенеск (въезд)× |
27 km 00:27 | 24 km 00:20 |
||||
| . | Câmpulung Moldovenesc× |
31 km 00:36 | 4.4 km 00:09 |
||||
| . | Кымпулунг-Молдовенеск (въезд)× |
36 km 00:46 | 5 km 00:10 |
||||
| . | Гура-Хуморулуй (въезд)× |
61 km 01:07 | 25 km 00:22 |
||||
| . | Gura Humorului× |
63 km 01:11 | 1.9 km 00:04 |
||||
| . | Гура-Хуморулуй (въезд)× |
65 km 01:15 | 1.9 km 00:04 |
||||
| . | 17 × 2Е× |
68 km 01:18 | 2.7 km 00:02 |
||||
| . | 2E |
2 × 2Е× |
98 km 01:47 | 30 km 00:29 |
|||
| . | 2 |
2 × 15C× |
102 km 01:50 | 4.1 km 00:04 |
|||
| 2 | Iași County | 28 km 00:24 |
|||||
| . | 2 × 28А× |
130 km 02:14 | |||||
| 2 | Neamț County | 34 km 00:29 |
|||||
| . | 2 × 28× |
164 km 02:43 | |||||
| . | Роман (въезд)× |
172 km 02:50 | 8.2 km 00:07 |
||||
| . | Roman× |
176 km 03:00 | 4.6 km 00:09 |
||||
| . | Роман (въезд)× |
177 km 03:01 | 0.8 km 00:02 |
||||
| . | 2 × 158× |
184 km 03:07 | 7.2 km 00:06 |
||||
| 2 | Bacău County | 29 km 00:25 |
|||||
| . | Бакэу (въезд)× |
213 km 03:32 | |||||
| . | Bacău× |
218 km 03:42 | 4.9 km 00:10 |
||||
| . | Бакэу (Bulevardul Unirii × Strada Mihail Kogălniceanu)× |
218 km 03:43 | 0.3 km 00:01 |
||||
| . | Бакэу (въезд)× |
225 km 03:57 | 7 km 00:14 |
||||
| . | Николае-Бэлческу (въезд)× |
227 km 03:58 | 1.3 km 00:01 |
||||
| 2 | 1.9 km 00:04 |
||||||
| . | Nicolae Bălcescu× |
229 km 04:02 | |||||
| 2 | Bacău County | 1.7 km 00:03 |
|||||
| . | Николае-Бэлческу (въезд)× |
230 km 04:06 | |||||
| . | Рэкэчуни (въезд)× |
245 km 04:19 | 15 km 00:13 |
||||
| . | Răcăciuni× |
247 km 04:22 | 1.7 km 00:04 |
||||
| . | Рэкэчуни (въезд)× |
248 km 04:25 | 1.2 km 00:02 |
||||
| 2 | Vrancea County | 26 km 00:23 |
|||||
| . | Аджуб (въезд)× |
275 km 04:47 | |||||
| . | 11А |
Adjud× |
276 km 04:50 | 1.4 km 00:03 |
|||
| . | 2 |
Аджуб (въезд)× |
277 km 04:53 | 1.6 km 00:03 |
|||
| . | Мерэшешти (въезд)× |
301 km 05:14 | 23 km 00:20 |
||||
| . | Мерэшешти (въезд)× |
301 km 05:15 | 0.6 km 00:01 |
||||
| . | 2 × 23× |
324 km 05:34 | 22 km 00:20 |
||||
| . | 23 |
Фокшани (въезд)× |
324 km 05:36 | 0.5 km 00:01 |
|||
| . | 23 × 23A× |
325 km 05:36 | 0.9 km 00:01 |
||||
| . | 23 × 23B× |
360 km 06:10 | 35 km 00:34 |
||||
| 23 | Brăila County | 47 km 00:45 |
|||||
| . | 23 × 2В× |
407 km 06:55 | |||||
| . | 2В |
2В × 21× |
413 km 07:00 | 5.8 km 00:05 |
|||
| . | 21 |
Брэила (въезд)× |
414 km 07:01 | 1 km 00:01 |
|||
| . | Визиру (въезд)× |
444 km 07:27 | 31 km 00:26 |
||||
| . | Viziru× |
446 km 07:29 | 1.1 km 00:02 |
||||
| . | Визиру (въезд)× |
447 km 07:33 | 1.6 km 00:03 |
||||
| . | Ынсурэцей (въезд)× |
458 km 07:42 | 11 km 00:10 |
||||
| . | Însurăţei× |
459 km 07:43 | 0.4 km 00:01 |
||||
| . | Ынсурэцей (въезд)× |
460 km 07:45 | 0.9 km 00:02 |
||||
| . | 21 × 21А× |
471 km 07:55 | 11 km 00:10 |
||||
| 21А | Ialomița County | 21 km 00:20 |
|||||
| . | Цэндэрей (въезд)× |
492 km 08:15 | |||||
| . | 21А × 2А× |
494 km 08:19 | 1.7 km 00:04 |
||||
| . | 2А |
Ţăndărei× |
495 km 08:20 | 0.5 km 00:01 |
|||
| . | 212 |
Цэндэрей (въезд)× |
495 km 08:21 | 0.5 km 00:01 |
|||
| . | 212 × 3В× |
525 km 08:53 | 30 km 00:32 |
||||
| . | 3В |
3А × 3В× |
527 km 08:54 | 1.3 km 00:01 |
|||
| . | 3В × А2× |
529 km 08:57 | 2.7 km 00:03 |
||||
| А2 | Constanța County | 50 km 00:36 |
|||||
| . | А2 × 381× |
579 km 09:33 | |||||
| . | 381 |
381 × 3× |
585 km 09:39 | 6.1 km 00:07 |
|||
| . | 3 |
Мурфатлар (въезд)× |
592 km 09:46 | 7.4 km 00:07 |
|||
Murfatlar, Constanța County, Romania |
594 km 09:49 | 1.6 km 00:03 |
|||||
| Click to bypass selected cities and countries | |||||||
Detour feature displays a detour route between Iacobeni and Murfatlar; to delete the detour route, please click on the link distance from Iacobeni to Murfatlar or on the button Calculate distance.
Flagma calculates distances Iacobeni → Murfatlar for car driving; offers the following routes: fastest route 594 km, shortest route 579 km, economy route 580 km; and determines car and truck driving times. Flagma simultaneously calculates distances between cities for all the routes. The tabulated links show distances from Iacobeni to other cities of Romania.
In the table and on the map the roadways Iacobeni → Murfatlar are shown with line patterns. Each road type has its own line pattern; the brighter and the thicker the pattern of the road from Iacobeni to Murfatlar is, the higher the class of the road is. The map and the table for the route Iacobeni → Murfatlar can be printed out in A4 format.
Fuel consumption is calculated as a total amount of fuel consumed on each part of the way with a due account of the road type: freeway, highway,... In the calculation form please indicate the fuel consumption per 100 km for highway driving, according to the specifications of your vehicle.
Routes are offered by Flagma for informational purposes only. The website Administration is not responsible for the accuracy of the route information. When planning your route, please take into consideration the current state of the roads and weather conditions.